© Copyright 2016

Stowarzyszenie "Jesień"

Projekt i wykonanie: Studio WWW

STATUT STOWARZYSZENIA JESIEŃ

Celem naszej działalności jest wielokierunkowa pomoc czasowa osobom bezdomnym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji, wymagającym pomocy przy czynnościach dnia codziennego.

Schronisko - całodobowy okresowy pobyt wraz z wyżywieniem.

Świadczone usługi:

• Zapewnienie całodobowego pobytu,
  • Wyżywienie (trzy posiłki dziennie w tym jeden gorący lub pięć posiłków w przypadku zaleceń
  • Zapewnienie podstawowych środków czystości
  • Opiekę i pielęgnację zgodnie z zakresem usług opiekuńczo - wspierających
  • Opiekę medyczną wynikającą z przepisów o powszechnym ubezpieczeniu w NFZ
  • Praca socjalna (indywidualne podejście do sytuacji życiowej pensjonariusza oraz pomoc w procesie funkcjonowania– kontrakt socjalny)
  • Szeroko pojmowana aktywizacja społeczna (w tym praca na rzecz ośrodka: dbanie o porządek na terenie posesji i w budynkach mieszkalnych)

STOWARZYSZENIE JESIEŃ

Nowy Jasiniec 45, 86-010 Koronowo